Kosmetyka i Higiena Osobista 2017-06-27T08:58:05+00:00

“Prawdziwe piękno rodzi się z tlenu”

OZONRELIVE

.

Kosmetyka i Higiena Osobista

Produkty do toalety

Pasta do zębów na bazie tlenu i ozonu Ozonrelive

To pasta do zębów na bazie tlenu i ozonu mająca na celu zachować zdrowe zęby i dziąsła. Jedyna taka formuła, na bazie oleju ozonowanego, węglanu wapnia oraz innych naturalnych substancji aktywnych.
Połączenie wszystkich składników gwarantuje działanie antybakteryjne, przeciwbólowe i wybielające. Chroni jamę ustną, zwalcza nieprzyjemny oddech i w sposób naturalny zapobiega powstawaniu płytki nazębnej.

Ozonrelive Szampon jest łagodny, z umiarkowanym powstawaniem piany. Hipoalergiczny, skutecznie oczyszczający, nie podrażnia skóry głowy i nie usuwa osłony hydrolipidowej włosa, gdyż zawiera Glukozyd Decylowy, substancję powierzchniowo czynną, nieszkodliwą, powstałą z glukozy i wysoce przyjazną dla skóry. Zapobiega rozdwajaniu się włókna włosa, przywraca ochronę hydrolipidową, pielęgnuje skórę głowy i zapobiega łupieżowi. Włosy nabierają blasku, stają się gładkie i lekkie. Przeznaczony szczególnie dla włosów farbowanych i zniszczonych.

OzoNail wzmacnia, pielęgnuje i utrzymuje zdrowe paznokcie i naskórek. Formuła Ozonail chroni paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi.